Birkaç Küçük Güzellik Sırrı

Güzellik ve kadın ayrılmaz bir bütünün iki değerli parçası. Her kadın güzel olmak ister. Her zaman en güzeli ve en iyisi. Tabi bu uğurda servet ödeyenleri de unutmamak gerek. Aslında güzellik, büyük paralar ödeyerek sahi olunacak bir olgudan çok, doğallıkla gelen bir nimettir. Öyle ki avuç dolusu paralar ödenerek alınan cilt kremlerinin içeriğine bakıldığında, avokado, süt, bal, kakao gibi doğal besinleri örmek mümkün. Peki doğal yollardan güzelleşmek mümkün mü? İşte yanıtı.

Dolgun ve parlak dudaklar, ışıl ışıl saçlar, badem pırıltılı gözler, kusursuz bir makyaj. Eminiz kadınlar bunu okurken bile heyecanlanacaktır. Bunların imkansız oluğunu ya da bunlara sahip olmak için çok para gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yalnızca evinizde bulunan ya da çok uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz birkaç şey ile kusursuz bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. İşte ‘bu daha önce benim aklıma neden gelmedi’ diye kendinizi sorgulamanıza sebep olacak o güzellik sırlarından bazıları.

Muzla Işıldayın

Muz her mevsim bulabileceğimiz leziz meyvelerden biridir. Ayrıca yüksek oranda potasyum içerir. B özelliği sayesinde saçları besleme ve parlatma özelliğine de sahiptir. Yapmanız gereken tek şey olgun bir muzu ezip saç diplerinize uygulamak. Yaklaşık yarım saat sonra ılık su ile durulayın ve saçlarınızı kurumaya bırakın. Gördüğünüz ışıltı karşısında gözlerinizin kamaşacağına eminiz.


Avokadoyla Cildinizi Ödüllendirin

Cildi ışıl ışıl parlayan pek çok ünlü ismin güzellik sırrı nemlendiricilerdir. Bunların başında da avokado gelir. Olgun bir avokadonun içerisinde bulunan vitamin ve mineraller cilt yapısını onarmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur. Özellikle de soğuk kış aylarında nemini kaybetmiş cildinize uygulayacağınız bir bütün avokado daha sağlıklı ve yumuşacık bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. Avokadoyu ezip içine bir tatlı kaşığı bal eleyip yüzünüze ve boyun bölgenize uygulayın. 20 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Ve işte pamuk gibi bir cilde sahipsiniz.

Kim Daha Uzun Kirpikler İster

Bu soruyu sorduğumuz her kadından ‘elbette ben’ yanıtını alacağımızdan eminiz. Öyleyse evinize bir aloevera bitkisi alın. Neden mi? Çünkü aloevera gerçek bir güzellik kaynağı. İçerisindeki yoğun sıvı kaç ve kirpiklerinizin uzamasına ve daha dolgun görünmesine yardımcı oluyor. Ancak uygularken gözünüze temas etmemesine özen göstermelisiniz. 

Bacaklarınız Artık Pürüzsüz Olacak

Limon ve şeker doğal ağda yapımında kullanılan besinlerdendir. Üstelik batık gibi sorunlar oluşmadan, pürüzsüz bacaklara sahip olmanıza da yardımcı olur. Bunun için 2 çorba kaşığı limon suyunu, bir fincan suyu ve 2 su bardağı şekeri karıştırın. Kısık ateşte ağda kıvamına gelinceye kadar pişirin. İşte ev yapımı, bacaklarınızı ışıl yapacak doğal ev ağdanız hazır. 

Estetikle ve Meme Masajıyla Daha Dik Göğüsler

Kabul edelim, bazen estetik görünebilmek için yalnızca doğal bakım ürünleri yeterli olmaz. Elbette düzenli bir şekilde uygulanacak meme masajı ile göğüslerinizin toparlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ancak memelerinizin yerçekimine bir gün yenik düşebileceği gerçeğini yadsıyamazsınız. İşte bu noktada devreye giren ➤ meme estetiği ameliyatları sayesinde dik, dolgun ve iri göğüslere sahip olabilirsiniz. Üstelik bu uygulamalar artık %100 başarı ile sonuçlanabiliyor. Bu konuda Türkiye’de ve dünyada duayen olan Prof. Dr. Şükrü Yazar, meme estetiği konusunda uzmanlığını konuşturmaya devam ediyor. Dolgu ya da protezler ile daha doğal ve eskisinden daha dolgun göğüslere sahip olmak artık mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir