Crop Top Nasıl Giyilir?

Son yarıyılların popüler giyimi olan crop modeller pek çok değişik kombinin başrolünde olabiliyor. Günlük yaşamdan, davet elbiselerine kadar çok değişik modlara uyarlanabilen crop top nasıl giyilir? Oldukça hür bir giyim alanı olan crop modelleri sizin için inceledik.

Ancak evvelinde crop top ne demek? Bu suale yanıt verelim. Crop top başka bir deyişle “kısa üst” olarak belirleyebileceğimiz bu giysilerle rakamsız kombin oluşturabiliriz. Ünlü adlarında sıklıkla seçim ettikleri bu üst grup mahsullerini cadde tarzında ve sahne kostümlerinde görmeye alışkınız. Sahne giyimlerinde crop bluzları en çok seçim eden adların başında son yarıyılların popüler adı Dua Lipa geliyor. Modaya güzergah veren modeller Gigi ve Bella Hadid de crop top seçimini sıklıkla yapan adlardan.

Crop top uyarlamalarında en sevilen tercih, yüksek bel jean eşleşmesi oluyor kuşkusuz. Crop tişörtler, crop bluzlar ve hatta crop sweatshirt modelleri günlük giyimin beğenilen parçası olurken, pullu crop ve volanlı modeller kalem etek ve bol paça yüksek bel pantolonlar ile geceye uyarlanıyor. Sezonun trendi olan pul payetler kadar ışıltı hoşlanmayanlar için ceket içine giyilen basic crop modelleri de iyi birer seçenek oluyor. Zarif şıklığın anahtarı olan bu parçalar için kurtarıcı dersek mübalağa etmiş olmayız.

Crop top kombinleri için; palazzo pantolonlar, taytlar, jean modelleri aranılan bitiriciler oluyor. Davet kombinlerinde ise sezonun trendi olan ikili ekip uyarlamaları öne çıkıyor. Kalem etek crop bluz ikilisi bunun en beğenilen misalini oluşturuyor. Crop top seçimlerinizi hür tercihlerle bitirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir