Evlilikte Erkeği Elde Tutmanın Yolları

Evlilikte Erkeği Elde Tutmanın Yolları

Acilen evlilikte herkesin malumu olan kavgalardan biri de senin sözün geçecek yok hayır benim dediğimi yapacaksın türünden olan tartışmalardır. Ama biz buna kadınlar literatüründe “izdivaç yuları kimde olacak savaşı” adını veriyoruz. Böyle çetrefilli yollara girmeye gerek değil ancak.

Evli kadınların potansiyeline bakılırsa olayı bu noktaya dek getirebilme yeteneklerine şapka çıkarsak ta dikkat edeceği bazı noktalarda erkeği elde yetişmek öyle da şiddet yok sahiden. Bunun için ortalıkta bas bas benim dediğim olacak diye bağırmanıza lüzum yok, sevgili kadınlar yalnızca buraya kulak verin yeter.

*Ilk Kez yatak biti olmaya hazırlanın. Yani hemen kötü düşünmeyin canım. İsteklerinizi eşlerinize gece yastığa başınızı koyduğunda söyleyin ve eşref saatlerini iyi planlayın ama sizle uğraşmaya mecali kalmadığı sırada bütün isteklerinizi yerine getirecektir.

* Ortalıkta size kadar hatalı bir şey yapıyorsa asla başkasına şikâyette bulunmayın, eve geçtiğinizde toplum içinde şişirdiğiniz egoyu birazcık indirebilir ve gerçekle yüzleşmesini sağlayıp böylece bir tatlı dil kullanmalısınız oysa onu vicdanıyla baş başa bırakmalısınız. Unutmayın her aslanın kalbi yumuşacıktır yalnız pek egoları vardır oysa sırf bu yüzden pençelerinden kurtulamazsınız. Önce egosunu toplum içinde şişirin sonra akort çekersiniz nasılsa.

*Ve sevgili bayanlar erkeklerin dıştan arkadaşlarıyla zaman geçirmesine müsade verin. Yedi yirmi dört kedi gibi yanınızda taşıyacağınız aksesuar olmadığının farkına varın. Ona sizinle paylaşacağı olayları yaşamasına izin verin. Kendi hayatlarınızda özel olan bir takım şeyler her zaman kalsın ama evliliği canlı tutsun. Her Zaman birbirinizin özelini merek edin. Flört dönemlerinde olduğu gibi, yaşadığı duyguların perçinleneceği olaylar yaratın.

*üstelik romantizmden bahsedeceksek erkeğe önce siz adım atmalısınız. Hiçbir insan yoktur oysa şımartılmaktan hoşlanmasın.  O halde bir günde siz ağzınıza gül alıp eşinizi uyandırın dırdırı bir kenara bırakın. Bu dek güç olmasa gerek. Ne gerek var bunca oyuna, hele birincil siz bir yapın yapacağınızı, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Evlilikte erkeği elde tutmanın en manâlı sırrı ona güvenmek ve bunu hareketlerinizle belli etmek, şımartmak ve biraz da egosuna bir takım hileli hareketlerde bulunmak. Bitti ötesi sultanlar gibi yaşam…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir