Gün boyu nasıl güzel kokulur?

Gün boyu nasıl güzel kokulur?

Parfüm baskı yapmak için en popüler yerlerden biri bileğiniz olsa da, buraya uygulamaktan kaçınmalısınız. Eğer ellerinizle temas ederse, alkol bazlı parfümler cildinizi kurutabilir, çatlamaya ve hatta kanamaya niçin olabilir.

Koltuk altınıza sıkmayın

Koltuk altlarındaki ter bezleri parfümle reaksiyona girerek yanma duygusal ve kaşıntıya neden olabilir. Bu yüzden o bölgeye sakın parfüm sıkmayın.

Bikini bölgesi etrafına sıkmayın

Parfümünüzü, bikini bölgenizin çevresinde kullanırsanız, cildiniz kurumasına niçin olacaktır. Bunun dışındabu bölgeler kolayca tahriş olabilir. Bu da kaşıntı ve iltihaplanma ile sonuçlanır.

Göz çevrenize sıkmayın

Göz çevrenize parfüm sıkmaktan uzakta durun. Alkol ve etil bazlı parfümler, epeyce hassas noktalarla temas ettiğinde ciddi zarar verebilir.

Dizlerin arkası

Parfümün daimi olmasını istiyorsanız dizlerinizin arkadaki tarafına sıkabilirsiniz. Bu birincil ilk olarak şaşırtıcı gelebilir ama sıkacağınız bölge tam da darbe noktası olacaktır. Daha iyi netice için duştan sonra o bölgeyi nemlendirin ve parfüm sıkın.

İç uylukların arası

Özel bölgelerin etrafına parfüm sıkmak birazcık güvenli olmayan olsa da, iç uylukların arasına dikkatli şekilde parfüm sıkabilirsiniz. Bu sayede oradaki ısı kokuyu artıracak ve tüm gün kalıcı olmasını sağlayacak. Keza birine sarıldığınız vakit kokunuz karşısında tarafta kalmayacak.

Dekolte bölgesi

Daha hafif ve ince bir koku oluşmasını istiyorsanız parfümü dekolte bölgesine sıkabilirsiniz. Çok enerjik bir devamlılık olmasa da bütün gün sizi yöneticilik edecektir.

Karın bölgesi

Karın bölgenizi gösterecek kıyafetler tercih ediyorsanız, oraya parfüm sıkarak tüm gün kalıcılığını artırabilirsiniz. Bu sayede karşısında konulmaz bir koku bırakacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir