Koyu Renk Ruj Nasıl İyi Sürülür?

Koyu Renk Ruj

“Koyu renk dudak boyasılar çok şahane olsa da sürmek ve kullanmak hiç basit değildir. İyi bir uygulama için işinize yarayacak ipuçlarını anlatıyoruz.”
Dudak Boyası evveli

Koyu renk dudak boyasılar dudaktaki pürüzleri daha çok ortaya çıkarır. Şayet koyu renk dudak boyasınızın şahane görünmesini istiyorsanız dudaklarınıza kumpaslı olarak bakım yapmalısınız. Dudaklarınızdaki ölü tenlerden kurtulmak için işe bir scrub uygulamak ile başlayın.

Nem

Suratınız, elleriniz, bedeniniz gibi dudaklarınızın da neme gereksinimi var. Bu surattan scrub’tan sonraki uygulamanız ıslatmak olmalı. İyi bir lip balm edinin ve dudak boyası sürmeden evvel dudaklarınızın hoşça ısladığından emin olun.

Dudak kalemi

Koyu renk dudak boyasıların bölmez parçası netlikle dudak kalemleridir. Dudak Boyasınızı sürmeden evvel dudak boyasınızla aynı renk ya da birkaç ton koyu bir liner ile dudaklarınızı çevreleyin. Şayet renkli dudak kalemlerini sevmiyor, makyajınızı ağırlaştırdığını düşünüyorsanız saydam yöntemli bir liner kullanabilirsiniz. Kalen uygulaması dudak boyasınızı taşmadan sürmenize destekçi olacak.

Pürüzsüzleştirin

Kalem ve dudak boyasını sürerken istediğiniz pürüzsüzlüğü tutamadıysanız kaygılanmayın. Taşan çizgileri yok etmek oldukça basit. dudak boyasınızı sürmeyi bitirdikten sonra bir dudak fırçasının ucuna kapatıcı alın ve dudak etrafınızdan geçin. Daha sonra kapatıcıyı parmağınız ya da kulak çubuğu dayanağıyla dağıtın.

Kalıcılık için pudra

Koyu renk dudak boyasılar, nude tonlara oranla daha acele çıkabiliyor. Dudak Boyasınızın daha kalıcı olmasını sağlamak için bir kat dudak boyası sürün ardından saydam pudra uygulayın ve tekerrür dudak boyası sürün. Gün içinde dudak boyasınızı hakimiyet etmeyi de unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir