Meme Estetiği Hakkında Bilmedikleriniz

Gün boyu nasıl güzel kokulur?

En çok tercih edilen estetik cerrahilerden biriside günümüzde meme estetiği olmuştur. Zaman ve doğuştan olarak istenilen memeyi beğenmeme, doğum, emzirme ve yaşlanma gibi durumlarda ortaya çıkan durumlardan dolayı bazı bozukluklar olabilir. Bu gibi durumlarda istediğinize bağlı olarak sarkmalar, büyüme ve küçük gibi durumlarda cerrahi müdahale gerektirerek istediğiniz şekle çevirebilirsiniz.

Meme estetiği operasyonlarında işlemler tamamen kişisel tercihlere göre belirlenmekte olup kişinin istediği ölçüde yapılmaktadır. Bu sayede kişinin önceden çıkan görüntüsü ve kendini olan özgüven ve psikolojik problemler gidecek olup kendinizi daha güzel ve daha iyi hissedeceksiniz. Operasyonlar alanında uzman plastik cerrahlar tarafından yapılmakta olup bu konuda uzman doktorların yapılması büyük önem taşımaktadır. Ameliyat öncesi ve sonrası için doktorlar tarafından bilenip hem görünüş hem de operasyon tarafından bilgi sahibi olacaksınız.

Operasyonda kişinin tercihine uygun olarak şekil, boyut belirlendikten sonra uygun bir dolgu malzemesi seçilir. Bu dolgu malzemesi meme altında doğal bir görünüm kazanması için alt tarafında kesilerek implant kas altına veya üstüne uygunluk durumuna göre yerleştirebilmektedir. Bu yöntemle yapılan operasyonlar en iyi şekilde görüntü elde etmek için uygulanmaktadır. Ayrıca ameliyat sonrası oluşacak izler ise ilk başta görünmesini de engellemektedir. Bu yöntem daha farklı olarakta koltuk altı veya başka taraftan alınan bir kesi ile yapılmaktadır. Bu yöntemler tamamen sizlerin doktorunuz ile belirlediğiniz yöntemler belirlenmektedir.

Burun estetiğinden sonra en çok tercih edilen operasyonların başında olan meme estetiği bir çok bayan tarafından ikinci bir operasyon olarak yapılmaktadır. Sizlerde görünmek istediğiniz bir şekil için meme estetiği yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir