ThetaHealing Eğitimi

Theta Healing medistasyondan yola çıkılarak bulunmuş, kişinin medatif bir ruh halindeyken bilinçaltı çalışması yapılarak korkularını, endişelerini, değiştirmek istediği inançları iyileştirmek üzerine kurulan oldukça etkili ve kolay uygulanabilirliği olan bir şifa terapisi yöntemidir. Çeşitli yöntemler ile bu thetahealing eğitimi uygulanabilir.

Theta Healing Eğitimi

Kinesioloji: Bir diğer adıyla kas testi de denilebilir. Hareket eden kaslardaki tepkilerin kontrolü ile size iyi hissettiren bir şey söylendiğinde pozitif titreşimlerle kaslarınızda güçlenme görülür ya da kötü bir şey söylendiğinde kaslarınızda zayıflama görülerek duruma yönelik çalışma yapılır.

DNA Aktivasyonu: DNA aktivasyonu ile DNA’nızda gizli kalan bilgiler ortaya çıkartılır. Böylelikle ortaya çıkmamış yeteneklerinizi keşfedebileceğiniz gibi bilinçaltınızda yer edinen kalıtsal ögeleri de uzaklaştırmanız mümkündür.

Rahimdeki Bebeğe Sevgi İletimi: Sevgi o kadar önemli bir güçtür ki insan sadece sevgi ve saflıkla gerçek enerjiyi ortaya çıkarabilir. Bu eğitim başlığında da eğer anne karnındaki bir bebeğe, anne & baba sevgisini ve ilgisini hissettirirse bebek durumdan etkilenerek sevgi ile yetişebilir. Bu noktada Einstein’ın kızına yazdığı mektupta sevginin ne kadar önemli olduğunu da görebilir ve teorimizi minik biralıntı ile temellendirebiliriz.

“Bilimin açıklayamadığı son derece kuvvetli bir güç var. bu güç herkesi kapsıyor ve yönetiyor, evrenin çalışmasını sağlayan her olgunun arkasında bile o var ve henüz bizim tarafımızdan tanımlanamadı.Bu evrensel güç sevgidir. Bilim insanları, evren için birleşik bir kuram ararken görülemeyen en kuvvetli evrensel gücü unuttular.  Sevgi ışıktır, onu alıp verenleri aydınlatan… Sevgi kuvvettir çünkü bizdeki en iyiyi çoğaltır  ve insanlığın kör bencilliklerinde tükenmemesine izin verir. Sevgi için yaşarız ve ölürüz. Sevgi Allah’tır ve Allah sevgisidir.” 

Mekân ve Obje Temizliği: Her ne kadar ilginç bir durum gibi gözükse de aslında her obje ve mekân ona sahip olan bir önceki kişinin enerjisini barındırabilir. Bu enerji sizde kötü veya iyi bir denge yaratabilir. Eğer sizi rahatsız eden bir durum varsa Theta terapisiyle kötü enerjiden arınabilirsiniz.

Kırık Kalp Tedavisi: İnsan çoğu zaman kırılan kalbini onarmak ister ama kırılan ruh olunca bu durumu direkt terapiyle aydınlatıp var olan sorunlara çözüm üretebilirsiniz.

İnanç Çalışması: Kişilerin bilinçaltında kalıtsal olarak bulunan ya da daha çocukluk evremizde oluşan bir inanç sistemimiz vardır. İnandığımız bazı şeyleri şimdiki zamanda desteklemesek de tam olarak reddedemiyoruz. Theta Healing terapisi ile bilinçaltımıza inilerek iyileştirme kolayca sağlanabilir.

Aile Büyükleri İle İletişime Geçme: Çoğumuz vefat eden yakınlarımızı merak eder onlarla iletişime geçmek isteyebiliriz. İletişim bizi daha huzurlu ve mutlu hissettirecektir. Çünkü büyüklerimiz ile iletişime geçtiğimizde desteklerini ve sevgilerini hissedebiliriz. Terapi bu önemli nokta da sizi daha ferah ve hafif hissettirecektir.

Koruyucu Melekleriniz ile İrtibata Geçme: Koruyucu melekleriniz ile iletişim kurarak hayatınız ile ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilir, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilirsiniz.

Hatıralar: Hepimizin unutamayacağı bazı hatıralarımız bilinçaltımızda yer edinerek bizi oldukça etkiler hatta rahatsız edebilir. Bu durumdan kurtulmak için Theta Healing terapisini uygulayıp arınabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir